Kariéra

Možnosti spolupráce

Spolupráca s našou spoločnosťou je úplne jednoduchá a určite zaujímavá. Formu spolupráce si každý volí sám. Staňte sa našim sprostredkovateľom poistenia alebo našim partnerom a zarábajte vďaka našej web stránke. U nás nemáte žiadne limity, žiadne tlaky na výkon. Zarábajte aj bez vypisovania zmlúv a zbytočnej administratívy vďaka unikátnej forme spolupráce s nami, pretože každé vozidlo musí byť poistené!

Majiteľ, prevádzkovateľ web stránky – má možnosť umiestniť reklamný banner (rôznych rozmerov) alebo weblink na svoju web stránku, pričom za každú uzatvorenú zmluvu z jeho web stránky získava dohodnutú províziu identifikovanú vďaka jeho (prednastavenému) osobnému číslu (ID kódu KFS) v objednávke. O spoluprácu môže žiadať majiteľ akejkoľvek web stránky (bez ohľadu na návštevnosť či jej obsah), ďalšie podrobnosti o spolupráci a odmene sa dojednávajú individuálne.

Sprostredkovateľ poistenia – má možnosť uzatvárať zmluvy osobne alebo tiež cez portál www.poisti.sk, pričom stačí odporučiť klienta, ktorý uzatvorí zmluvu on-line a Vy získate dohodnutú províziu vďaka uvedeniu Vášho osobného čísla (ID kód KFS) v objednávke – do poznámky napíšete napr. KFS a ID kód KFS. O spoluprácu môže žiadať každý, kto spĺňa podmienky stanovené zákonom, ďalšie podrobnosti o spolupráci a odmene sa dojednávajú individuálne.

V prípade záujmu nás kontaktujte TU.

NOVÁ ponuka pracovnej príležitosti.