Nový benefit pre najmenších poistencov Union ZP

Zdravotná poisťovňa Union pripravila skvelú novinku pre svojích existujúcich, ale aj nových poistencov.

Od 01.08.2023 prináša nový benefit – Príspevok na plienky prémiovej značky Pampers a na vybrané produkty značky HiPP v celkovej hodnote až 240 €.

 

Benefit obsahuje:

  • spolu 120 € na nákup plienok značky Pampers (rozdelený na 12 mesačných príspevkov v hodnote 10 €)
  • spolu 120 € na dojčenské mlieka, dojčenské výživy, nápoje a kozmetiku značky HiPP (rozdelený na 12 mesačných príspevkov v hodnote 10 € pri nákupe nad 40 €)

 

Benefit je určený:

  • pre deti do dovŕšenia 2 rokov (najneskôr je možné požiadať o kód jeden deň pred druhými narodeninami dieťaťa) a zároveň
  • ich zákonných zástupcov, ktorí majú aktívny poistný vzťah, alebo majú podanú platnú prihlášku na zmenu zdravotnej poisťovne (prihláška na zmenu ZP je minimálne v stave Kompletná neduplicitná a vyššie).

Postup

  1. O benefit si môžu požiadať poistenci cez Online pobočku v časti Zľavy. Kupón na zľavu sa generuje v Online pobočke, ktorá je prístupná aj neautorizovaným užívateľom (bez nutnosti vstúpiť do konta poistenca). V tomto prípade prebehne kontrola na rodné číslo i v prípade platne podanej prihlášky na zmenu ZP. Grafický postup nájdete TU. 
  2. Po zadaní rodného čísla dieťaťa sa zobrazí unikátny kód, prostredníctvom ktorého si môžu uplatniť poistenci príspevok.
  3. O ďalší kód si môžu požiadať o 30 dní od vygenerovania predchádzajúceho kódu, maximálne 12x na plienky a 12x na HiPP.
  4. Benefit je možné si uplatniť cez e-shop lekárne BENU www.benulekaren.sk.

Zdroj: Union zdravotná poisťovňa